جمعه 4 مهر 1399

دیدار مسئولان حوزه هنری مازندران با مادر شهید صمدایی

سیده خدیجه مستعدی عربانی
    -     کد خبر: 10654
    -     تاريخ انتشار : 1398/11/23|15:22
سرویس : استانها
«سیده خدیجه مستعدی عربانی» مادر شهید «فرید صمدایی» از مبارزان و فعالان قبل و بعد از انقلاب بوده که قرار است بخش‌هایی از خاطرات این مادر مبارز توسط حوزه هنری مازندران ثبت و چاپ شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، روز یکشنبه 21 بهمن‌ماه، جمعی از مسئولان و کارشناسان حوزه هنری مازندران جهت دیدار با بانو «مستعدی عربانی» در خانه وی حضور یافتند.

«سیده خدیجه مستعدی عربانی» مادر شهید «فرید صمدایی» از مبارزان و فعالان قبل و بعد از انقلاب بوده که همکاری دیرینه با انقلابیون و تحمل زندان و شکنجه‌های ساواک را در کارنامه دارد.

سید ولی هاشمی مسئول دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری مازندران در این دیدار با برشمردن نمونه‌هایی از مجاهدت‌های این بانوی استوار گفت: وی که در مسیر فعالیت‌های خود با چهره‌هایی همچون شهید نواب صفوی همکاری داشته، پس از آشنایی با آیت‌الله مهدوی کنی وارد حوزه فکری تازه ای شده و شناخت عمیقی از جریان انقلاب و امام خمینی(ره) پیدا کرد.

جالب توجه آنکه خانه اجاره ای بانو عربانی (که در آن به تنهایی زندگی می‌کند) همواره مامن و پناه علاقه‌مندان و دلشدگان است و روزانه افراد بسیاری به دیدار وی می‌روند.

شایان ذکر است که بخش‌هایی از خاطرات این مادر مبارز توسط حوزه هنری مازندران ثبت شده و قرار است به زودی چاپ شود.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال