چهارشنبه 5 آذر 1399
کتاب «دین و فرهنگ» با قلم دکتر همایون همتی به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی منتشر شد.

کتاب «سرمایه‌داری پلتفرمی» نوشته نیک سِرِنیچک، با ترجمه مجید سلیمانی ساسانی به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی و انتشارات امیرکبیر منتشر شد.

در نشست بررسی مستند «ایکسونامی» مطرح شد
محفل بیست‌وچهارم عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار پیرامون نمایش و نقد و بررسی مستند «ایکسونامی» دوشنبه ۱۶ تیرماه در محل پژوهشکده فرهنگ و هنر...

دوشنبه ۱۶ تیرماه؛
بیست‌وچهارمین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار به همراه نمایش، نقد و بررسی مستند «ایکسونامی» برگزار می‌شود.

در بیست‌وسومین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار مطرح شد؛
بیست‌وسومین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار با نمایش و نقد مستند «اختاپوس» دوشنبه ۹ تیرماه در پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.

پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار می‌کند
بیست‌ و دومین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار به همراه نمایش انیمیشن «لپوتا، قلعه‌ای در آسمان»، دوشنبه ۲ تیر‌ماه ساعت ۱۶ در سرای آوینی برگز...

بیست و یکمین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار؛
بیست و یکمین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار با نمایش و نقد فیلم «پلتفرم» سه‌شنبه‌ ۲۷ خرداد‌ماه با حضور محمد خندان عضو هیئت علمی دانشکده مد...

بیست‌ویکمین عصرنشینی هنر و اندیشه دیدار به همراه نمایش فیلم «THE PLATFORM»، سه‌شنبه ۲۷ خرداد‌ماه توسط پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی در سر...

به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی؛
کتاب «رسانه، نژاد و بازنمایی: عرب‌ها و مسلمانان در رسانه‌ها پس از یازدهم سپتامبر» به قلم اوِلین السلطانی و ترجمه محمدمهدی وحیدی منتشر شد.

کتاب «چگونه تحلیل گفتمان انتقادی انجام دهیم: مقدمه ای بر رویکرد چندوجهی» نوشته دیوید مکین و آندره آمیر با ترجمه مهدی کوچک زاده و محمدقل...

اثر جدید پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی؛
جلد اول مجموعه مقالات «پاره‏‌های انسان‌‏شناسی جنگ و شهادت» به کوشش میثم مهدیار و سیروس ذولفقاری توسط پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی منتشر شد.

دومین نشست مجازی بررسی ابعاد فرهنگی و اجتماعی پدیده کرونا برپا شد؛
دومین نشست از نشست‌های مجازی «بررسی ابعاد فرهنگی و اجتماعی پدیده کرونا» ۲۸ فروردین‌ماه از سوی پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.

اولین نشست از نشست‌های مجازی «بررسی ابعاد فرهنگی و اجتماعی پدیده کرونا» دوشنبه ۲۵ فروردین‌ماه به همت پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی برگزار شد.

نشست بازخوانی کتاب «انقلاب تصورناپذیر در ایران»، سه‌شنبه ۱۵ بهمن‌ماه توسط پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی در سرای آوینی برگزار می‌شود.

در هجدهمین نشست هنر و اندیشه دیدار؛
در هجدهمین نشست هنر و اندیشه دیدار، مستند «خاطرات بادیه» دوشنبه ۷ بهمن‌ماه در سرای شهید آوینی حوزه هنری پخش و تحلیل می‌شود.

عناوین بیشتر